Specjalista ds. klienta eksportowego

Opis stanowiska:

– aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi,

– przygotowywanie ofert handlowych i przeprowadzanie negocjacji handlowych

– koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów we współpracy z innymi działami firmy

– przygotowywanie i sprawdzanie dokumentacji eksportowej

– kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień

– realizacja ustalonej z Zarządem polityki handlowej

Wymagania:

– biegła znajomość języka niemieckiego

– wykształcenie wyższe

– wysoka kultura osobista

– silna orientacja na realizację wyznaczonych celów

– komunikatywność, samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

– wysoko rozwinięta umiejętność analizy, planowania i koordynacji

– gotowość do wyjazdów służbowych

– czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie stałe w oparciu o umowę o pracę
– motywacyjny system prowizyjny
– możliwość uczestniczenia w wewnętrznych szkoleniach i warsztatach
– uczestnictwo w dynamicznym rozwoju marki Dąbex