Szukasz odpowiednich materiałów na podłogi? Katowicki producent parkietów i podłóg poleca Ci swoje usługi! Dysponujemy rozbudowanym asortymentem gotowych już produktów, jak również tworzymy zupełnie nowe zestawy podłóg na życzenie klienta. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Podłogi Katowice – co proponujemy?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, wychodzimy naprzeciw klientom, proponując wiele różnych rozwiązań w kwestii wykończenia podłogi. Nasza oferta obejmuje:

  •  ◦ parkiety Katowice,
  •  ◦ podłogi drewniane Katowice,
  •  ◦ deski podłogowe Katowice,
  •  ◦ panele drewniane Katowice,
  •  ◦ deski dębowe Katowice,

a także wiele innych rozwiązań. Współpraca z nami to możliwość znalezienia odpowiedniego wykończenia podłogi, które dodatkowo dostępne będzie w korzystnych cenach. Marzy Ci się parkiet dębowy Katowice? A może zależy Ci na tym, by w Twoim nowym domu była wyłącznie podłoga drewniana? Katowicki sklep meblowy posiada w ofercie wszystko, czego potrzebujesz.

Dąbex – profesjonalizm przede wszystkim

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Przede wszystkim należy podkreślić, że zarówno drewniane podłogi Katowice, jak i parkiet drewniany Katowice to materiały, które prezentują się niezwykle estetycznie. To jednak nie wszystko! Zależy nam również na tym, by zakupiona u nas podłoga mogła służyć przez wiele długich lat. Podłogi dębowe Katowice oraz parkiety z innych rodzajów drewna, są nie tylko precyzyjnie wykonane, ale także niezwykle trwałe i odporne na zniszczenia. Każda deska podłogowa Katowice, którą tworzymy, jest efektem naszej pasji i dbałości o najmniejszy szczegół.

Salon firmy Dąbex, jako producent podłóg drewnianych Katowice, gwarantuje wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania. Zakupy u nas to sama przyjemność, o czym zresztą przekonało się już wielu klientów. Nasza hurtownia parkietów Katowice jest na tyle dobrze rozbudowana, że każdy zainteresowany znajdzie u nas coś odpowiedniego. Podejmiemy się każdego wyzwania i stworzymy dla Ciebie wymarzoną podłogę.

Interesują Cię podłogi dębowe? Katowicki producent zapewni Ci nie tylko odpowiednie materiały, ale także przystępne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Warto przy okazji wspomnieć, że proponujemy także usługi doradcze! Dąbex to niezawodny producent podłóg Katowice, który wskaże Ci zakup odpowiedni zarówno do Twoich potrzeb, jak i budżetu. Współpraca z nami to gwarancja całkowitego zadowolenia. Dołącz do grona klientów, którzy wybrali wyjątkowe podłogi od Dąbex i ciesz się doskonale wyglądającym parkietem bez względu na okoliczności!

Parkiety Katowice

Troska o szczegóły

Parkiety drewniane Katowice

Wysoka jakość

Deski Katowice

Bliskość z naturą

Deski podłogowe Katowice

Szacunek dla partnerów

Wytwórnia parkietów Katowice Dąbex

Salon Poznań

Poznań, ul. Obornicka 229 (Galeria Arkada)

tel. 61 832 53 12, 506 463 732, 506 463 747

Salon Łódź

Łódź, ul. Kilińskiego 298 (SquerPark)

tel. 515 286 650

Salon Szczecin

Szczecin, ul. Santocka 39

tel. 510 285 549

Salon Gdańsk

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 211 (City Meble)

tel. 573 796 346, 573 796 347

Salon Katowice

Galeria Nowy Roździeń,
Al.Walentego Roździeńskiego 199

tel. 73 858 801, 573 858 811

Outlet Dąbex

Ostrów Wlkp. ul. Kaliska 79/2

tel. 695 882 333