Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dąbex, która obejmuje podłogi drewniane Poznań, czyli deski i parkiety dwuwarstwowe tworzone z certyfikowanych materiałów. Nasza firma od ponad 65 lat dostarcza klientom produkty, które nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Jeśli chcesz odmienić przestrzeń, w której żyjesz na co dzień, odwiedź nasz salon: podłogi drewniane Poznań Obornicka.

Podłogi drewniane Poznań – połączenie tradycji i najnowszych trendów

Tym, co wyróżnia wytwórnię parkietów Dąbex, jest przede wszystkim doświadczenie. Dzięki niemu mamy szansę rozwijać się wieloetapowo i łączyć tak ważną dla nas tradycję z najnowszymi trendami z zakresu aranżacji wnętrz. W efekcie tworzymy rozwiązania dopasowane w każdym aspekcie do potrzeb klientów.

Priorytetem naszej firmy jest rozwój, nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań oraz innowacji. Dzięki temu, jako jedni z nielicznych producentów oferujących podłogi drewniane Poznań, oddajemy w ręce naszych klientów tak szeroką gamę produktów. W naszym asortymencie można znaleźć wiele rodzajów podłóg i wybierać spośród różnych wzorów oraz kolorów. Tak szeroka oferta pozwala dopasować właściwy produkt do konkretnego wnętrza, bez względu na to, jak zostało ono zaaranżowane. Co więcej, wszystkie nasze deski i parkiety dwuwarstwowe cechują się wysoką jakością – najlepszym potwierdzeniem tych słów są przyznane nam atesty i certyfikaty. W Dąbex każdy znajdzie podłogę, o jakiej marzy.

Panele drewniane Poznań – nasza oferta

Oferta Dąbex – podłoga drewniana Poznań – jest rozbudowana, a wybór idealnego produktu może stanowić pewne wyzwanie. Nasz zespół chętnie dzieli się jednak swoją bogatą wiedzą i udziela profesjonalnego wsparcia w wyborze. Zależy nam na tym, aby każdy klient był zadowolony, podziwiając podłogi w swoim domu. Nie sprzedajemy produktów, sprzedajemy przede wszystkim radość użytkowania.

W naszym asortymencie dostępne są rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb, takie jak jodła klasyczna, francuska czy dwuwarstwowa deska dębowa Poznań – Maxi oraz Mega Profi. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, możesz liczyć, że podłoga będzie świetnie Ci służyć. Nasze produkty powstają z certyfikowanych surowców, które zapewniają piękny wygląd, a także trwałość. Zapewniamy, że podłogi Dąbex, przy właściwym użytkowaniu, nie stracą swojego uroku. Masz więc pewność, że inwestujesz w rozwiązanie na lata.

Podłoga drewniana Poznań – zapraszamy do salonu Dąbex

Jeśli interesują Cię deski podłogowe lub parkiet drewniany Poznań, zapraszamy do naszego salonu firmowego, który mieści się przy ulicy Obornickiej. Zapewniamy klientom kompleksową ofertę z montażem, fachowe doradztwo, pełną koordynację zamówień i obsługę posprzedażową. To najlepsza gwarancja, że zakupy w Dąbex przebiegną sprawnie i bezproblemowo.

Oferujemy także wsparcie oraz współpracę dla architektów i projektantów. Jako producent podłóg drewnianych chętnie służymy pomocą przy inwestycjach, w których wykorzystuje się produkty naszej firmy.

Parkiety Poznań

Troska o szczegóły

Parkiety drewniane Poznań

Wysoka jakość

Deski Poznań

Bliskość z naturą

Deski podłogowe Poznań

Szacunek dla partnerów

Wytwórnia parkietów Poznań Dąbex

Salon Poznań

Poznań, ul. Obornicka 229 (Galeria Arkada)

tel. 61 832 53 12, 506 463 732, 506 463 747

Salon Łódź

Łódź, ul. Kilińskiego 298 (SquerPark)

tel. 515 286 650

Salon Szczecin

Szczecin, ul. Santocka 39

tel. 510 285 549

Salon Gdańsk

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 211 (City Meble)

tel. 573 796 346, 573 796 347

Salon Katowice

Galeria Nowy Roździeń,
Al.Walentego Roździeńskiego 199

tel. 573 858 801, 573 858 811

Outlet Dąbex

Ostrów Wlkp. ul. Kaliska 79/2

tel. 695 882 333