Cenisz sobie trwałość, naturalne materiały i ponadczasowe wzornictwo? W takim razie oferta podłogi drewniane Szczecin od Dąbex jest idealna dla Ciebie. Nasza firma zapewnia klientom szeroki wybór desek i parkietów dębowych, a także kompleksową, w pełni profesjonalną obsługę. Zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Santockiej – pomożemy Ci znaleźć Twoją wymarzoną podłogę.

Podłogi drewniane Szczecin – produkty z tradycją

W Dąbex od ponad 65 lat tworzymy podłogi, które łączą w sobie bogatą, rodzinną tradycję i najnowsze trendy. Znajdziesz u nas parkiety i deski dębowe dwuwarstwowe, które pasują do wnętrz w różnych stylach. Posiadamy rozwiązania idealne do eleganckich aranżacji, a także nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeń. Co więcej, możesz dopasować deski lub parkiet Szczecin do indywidualnych wymagań, decydując o wymiarach, kolorze, klasie sortowania i rodzaju wykończenia drewna. Dzięki temu z łatwością osiągniesz efekt aranżacyjny, na którym Ci zależy.

Tym, co wyróżnia nasze produkty, jest nie tylko dopracowany design, ale również trwałość. Wynika to z cennych właściwości dębu, który jest niezwykle twardy i wytrzymały. Podłoga drewniana Szczecin od Dąbex to doskonały wybór dla osób, które szukają rozwiązań na lata – nasze produkty zapewniają długotrwałe użytkowanie.

Parkiet Szczecin – najwyższe standardy jakościowe

Jako producent podłóg drewnianych postawiliśmy sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.

  •  ○ Posiadamy certyfikaty jakości TUV i PEFC.
  •  ○ Prowadzimy cały proces produkcyjny w jednym miejscu.
  •  ○ Dbamy o środowisko i całkowite wykorzystanie surowca.
  •  ○ Każdy kawałek drewna, z którego korzystamy, jest wyselekcjonowany przez wyspecjalizowaną kadrę.
  •  ○ Oferujemy produkty, które są przystosowane do ogrzewania podłogowego.

Decydując się na nasz parkiet dębowy Szczecin, masz pewność co do pochodzenia surowca i wysokich standardów produkcyjnych. Wybierz Dąbex i ciesz się produktem z najwyższej półki.

Podłoga drewniana Szczecin – odwiedź nasz salon firmowy

Jeśli przy wyborze podłogi zależy Ci na fachowym doradztwie i profesjonalnej obsłudze, Dąbex to odpowiedni wybór. Nasz salon firmowy w Szczecinie zapewnia klientom kompleksowe wsparcie w zakupach. Będziemy towarzyszyć Ci od etapu wyboru podłogi aż do ukończenia prac. Zadbamy o to, by realizacja zamówienia przebiegła sprawnie, a efekty montażu spełniły wszystkie Twoje oczekiwania.

Pamiętaj, że podłogi drewniane Szczecin Santocka to oferta skierowana również do architektów i parkieciarzy. Chętnie opowiemy Ci o naszych produktach i odpowiemy na wszelkie pytania.

Parkiety Szczecin

Troska o szczegóły

Parkiety drewniane Szczecin

Wysoka jakość

Deski Szczecin

Bliskość z naturą

Deski podłogowe Szczecin

Szacunek dla partnerów

Wytwórnia parkietów Szczecin Dąbex

Salon Poznań

Poznań, ul. Obornicka 229 (Galeria Arkada)

tel. 61 832 53 12, 506 463 732, 506 463 747

Salon Łódź

Łódź, ul. Kilińskiego 298 (SquerPark)

tel. 515 286 650

Salon Szczecin

Szczecin, ul. Santocka 39

tel. 510 285 549

Salon Gdańsk

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 211 (City Meble)

tel. 573 796 346, 573 796 347

Salon Katowice

Galeria Nowy Roździeń,
Al.Walentego Roździeńskiego 199

tel. 573 858 801, 573 858 811

Outlet Dąbex

Ostrów Wlkp. ul. Kaliska 79/2

tel. 695 882 333