Wkrótce odbierasz swoje wymarzone mieszkanie? A może planujesz remont domu? Sprawdź ofertę Dąbex – podłogi drewniane Gdańsk dostępne w salonie firmowym przy ulicy Grunwaldzkiej. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci dobrać produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Decydując się na nasze deski i parkiety dwuwarstwowe, możesz liczyć na najwyższą jakość wykonania, trwałość i piękny wygląd, który będzie Cię zachwycał przez lata.

Podłogi drewniane Gdańsk – szeroki wybór rozwiązań

Nasze studio parkietów Gdańsk zapewnia rozbudowaną ofertę podłóg, które pozwalają na stworzenie unikatowej aranżacji każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczną elegancję, czy nowoczesny minimalizm, u nas znajdziesz produkt, który idealnie podkreśli charakter Twojego wnętrza.

Jakie podłogi tworzymy? Oferta Dąbex to przede wszystkim parkiety i dwuwarstwowe deski dębowe Gdańsk, w tym podłogi przystosowane do ogrzewania podłogowego. Zapewniamy klientom możliwość zamówienia produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Decydując się na podłogę z naszej oferty, możesz zdecydować o kolorze, wymiarze, klasie sortowania i rodzaju wykończenia drewna, tak by efekt finalny był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Parkiet Gdańsk – postaw na trwałość i naturalne piękno

Czym wyróżnia się nasza oferta? Jako producent podłóg drewnianych stawiamy przede wszystkim na jakość. W swoich realizacjach wykorzystujemy dąb, który cechuje się niezwykłą twardością i umożliwia długotrwałe użytkowanie. Dokładnie selekcjonujemy każdy kawałek drewna, a surowce pozyskujemy wyłącznie z certyfikowanych źródeł. Dzięki temu nie musisz się martwić o pochodzenie materiału i wiesz, co kupujesz.

Decydując się na parkiet drewniany Gdańsk od Dąbex, wybierasz jednak nie tylko wysoką jakość, ale również poszanowanie środowiska naturalnego. Nasza firma stawia na rozwiązania, które mają na celu zachowanie lasów dla przyszłych pokoleń, takie jak całkowite wykorzystanie surowca. Masz więc pewność, że podłogi Dąbex to odpowiedzialny wybór.

Studio parkietów Gdańsk – zapraszamy

Zamów swoją wymarzoną podłogę przy wsparciu naszego zespołu. W salonie firmowym Dąbex otrzymasz fachową pomoc w wyborze odpowiedniego produktu – chętnie opowiemy Ci o zaletach desek i parkietów z naszej oferty. Po finalizacji umowy możesz liczyć na pełen spokój i sprawną, bezproblemową realizację zamówienia. Zapewniamy kompleksową obsługę, co oznacza, że zajmujemy się również organizacją montażu u klienta. Kupując parkiet Gdańsk w naszym salonie firmowym, masz gwarancję profesjonalnego podejścia – na każdym etapie.

Parkiety Gdańsk

Troska o szczegóły

Parkiety drewniane Gdańsk

Wysoka jakość

Deski Gdańsk

Bliskość z naturą

Deski podłogowe Gdańsk

Szacunek dla partnerów

Wytwórnia parkietów Gdańsk Dąbex

Salon Poznań

Poznań, ul. Obornicka 229 (Galeria Arkada)

tel. 61 832 53 12, 506 463 732, 506 463 747

Salon Łódź

Łódź, ul. Kilińskiego 298 (SquerPark)

tel. 515 286 650

Salon Szczecin

Szczecin, ul. Santocka 39

tel. 510 285 549

Salon Gdańsk

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 211 (City Meble)

tel. 573 796 346, 573 796 347

Salon Katowice

Galeria Nowy Roździeń,
Al.Walentego Roździeńskiego 199

tel. 573 858 801, 573 858 811

Outlet Dąbex

Ostrów Wlkp. ul. Kaliska 79/2

tel. 695 882 333