–  Podłogi Drewniane Łódź – Wytwórnia parkietów Dąbex.

Od ponad 60 lat tworzymy podłogi drewnienie, dzięki którym nadajemy niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu.

Poprzez wymianę doświadczeń mamy szansę rozwijać się wieloetapowo i łączyć, tak ważną dla nas tradycję z najnowszymi trendami z zakresu aranżacji wnętrz, aby finalnie zaproponować naszym klientom rozwiązania dopasowane w każdym aspekcie do ich potrzeb. Potwierdzeniem na to jest ilość certyfikatów i atestów gwarantujące naszym klientom tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości. Priorytetem dla nas jest rozwój, nieustanne poszukiwania nowych rozwiązań oraz inwestowanie w innowacje i najnowsze rozwiązania. Dzięki temu, jako jedni z nielicznych producentów podłóg drewnianych, oferujemy naszym klientom tak szeroką gamę produktów. W naszej ofercie można znaleźć bardzo wiele gatunków drewna, wzorów i kolorów które pozwolą dopasować właściwy produkt do konkretnego wnętrza, bez względu na to jak zostało ono zaaranżowane, gdyż w naszej ofercie, każdy znajdzie podłogę o jakiej marzy.

Oferta jest bardzo szeroka, zarówno w zakresie struktury, kolorów, jak i gatunków drewna. Naturalne, że wybór może być trudny. Zapewniamy, że nasze produkty powstają z miłości do drewna, a my chętnie dzielimy się naszą bogatą wiedzą i udzielamy profesjonalnego wsparcia w wyborze. Zależy Nam na tym, aby każdy z klientów, był zadowolony za każdym razem, kiedy będzie patrzył na swoje podłogi. Nie sprzedajemy produktów, sprzedajemy przede wszystkim radość użytkowania.

Dobra podłoga to inwestycja na lata. Gwarantujemy, że nasze produkty po właściwym użytkowaniu, zgodnym ze sztuką parkieciarską, nie będą się odkształcać.

Salon Firmowy Wytwórni Parkietów Dąbex w Szczecinie oferuje wsparcie oraz współpracę dla architektów i projektantów. Bardzo chętnie wspieramy naszych klientów i służymy pomocą przy inwestycjach, w których wykorzystuje się produkty naszej firmy. Zapraszamy do salonu gdzie wykwalifikowany pracownik przedstawi ofertę, i w pełni odpowie na wszystkie pytania.

Parkiety Łódź

Troska o szczegóły

Parkiety drewniane Łódź

Wysoka jakość

Deski Łódź

Bliskość z naturą

Deski podłogowe Łódź

Szacunek dla partnerów

Wytwórnia parkietów Łódź Dąbex

Salon Poznań

Poznań, ul. Obornicka 229 (Galeria Arkada)

tel. 61 832 53 12, 506 463 732, 506 463 747

Salon Łódź

Łódź, ul. Kilińskiego 298 (SquerPark)

tel. 515 286 650

Salon Szczecin

Szczecin, ul. Santocka 39

tel. 510 285 549

Salon Gdańsk

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 211 (City Meble)

tel. 573 796 346, 573 796 347

Salon Katowice

Galeria Nowy Roździeń,
Al.Walentego Roździeńskiego 199

tel. 73 858 801, 573 858 811

Outlet Dąbex

Ostrów Wlkp. ul. Kaliska 79/2

tel. 695 882 333