Technolog drewna

Główne obowiązki:

-Wdrażanie nowych zastosowań i technologii
-Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności
-Nadzór nad dokumentacją technologiczną
-Ocena jakości surowców, oraz wytwarzanych dóbr
-nadzór nad pracą wydziału przetarcia surowca, produkcji półfabrykatów lub produkcji materiałów podłogowych, kierowanie zespołem pracowników

Wymagania:

-wykształcenie: technik technologii drewna, inżynier
-umiejętność kierowania zespołem ludzi
-dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w pracy w branży drzewnej
-odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
-umiejętność pracy w zespole
-zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

-praca w systemie podstawowym (7,00-15,00) lub dwuzmianowym (6,00-14,00; 14,00-22,00)
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-cykliczny wzrost wynagrodzenia
-pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
-możliwość doskonalenia oraz podnoszenia kwalifikacji
– pakiet świadczeń w ramach ZFŚS
-wsparcie pracodawcy w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju osobistego