Automatyk przemysłowy/elektryk

Główne obowiązki:

-praca w dziale utrzymania ruchu
-praktyczna wiedza z zakresu programowania sterowników PLC i falowników,
-naprawa maszyn w halach przerobu i obróbki drewna
-umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi
-nadzór nad parkiem maszynowym

Wymagania:

-gotowość do pracy w systemie zmianowym (6,00-14,00; 14,00-22,00)
-wykształcenie min. średnie elektryczne lub wyższe z obszaru elektryki, elektroniki lub automatyki
-mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień energetycznych (eksploatacyjnych i dozorowych)
-mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyk przemysłowy lub elektryk
-odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
-dbałość o powierzony sprzęt
-umiejętność pracy w zespole
-zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-cykliczny wzrost wynagrodzenia
-pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
-pracę w siedzibie firmy
-możliwość doskonalenia oraz podnoszenia kwalifikacji
– pakiet świadczeń w ramach ZFŚS
-wsparcie pracodawcy w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju osobistego